• Telefon : 0532 608 52 85

Hakkımızda

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Eylül 2019 Tarihinden itibaren faaliyet gösteren bir Yapım & Organizasyon şirketidir.

Crazy Prodüksiyon Yapım & Organizasyon Şirketi daha önce; 1.Altın Kalite Ödül Töreni -2.Altın Kalite Ödül Töreni - 3.Altın kalite ödül töreni,4.Altın Kalite Ödül Töreni, Uluslararası Kalite Ödülleri  2.Uluslararası Kalite Ödülleri, 3. Uluslararası Kalite Ödülleri ve son olarak Crazy Life Dergimizin ödül töreni  olmak üzere büyük çaplı Ödül Törenlerini hayata geçirmiş olup, aynı zamanda ''Farkındalık oluşturmaya devam edin,farkında kalın.'' ilkesine dayanarak ''Kadına Şiddet'', ''Kimsesiz Kız Çocuklarını Koruma Derneğine Destek Projeleri'', Mavitaç kimsesiz çocuk derneği''Down Sendromlu Bireylere Farkındalık Yaratmak'' ve ''Gelin Etmeyelim,Gelin Eğitelim'' diyerek çocuk yaşta evlendirilen kız çocuklarına dikkat çekmek amacı ile gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projelerine de imza atmıştır.

Amacımız; Müşterilerin ürün yada hizmetlerinin pazarda hak ettiği yeri alması,pazar payının yukarıya taşınması,sektörel kalkınma ve ilerlemeye destek sağlamakla birlikte firmaların,markaların ve şahısların ihtiyaç duyduğu Reklam/Pr ve Danışmanlık hizmetlerini en uygun perspektiften ele alarak hak ettiği seviyeye ulaştırmaktır. Gerekli Network ağlarını oluşturmak amacı ile;Sanat,Siyaset,Basın ve İş Dünyasını bir araya getiriyoruz.TV 8.5 TGRT ve birçok ulusal kanalda sektörel haber programları Organizasyonlarımız , prestij ve kaliteniz açısından hak ettiğiniz değeri vermektedir.

Hemen Ara 0532 608 52 85 7 / 24 Whatsapp destek hattı